W 2001 roku Parafię objął ksiądz Mariusz Lizończyk. Proboszcz jest przede wszystkim duszpasterzem naszego małego "Kościoła", jednak jest również aktywnym członkiem motocyklowego klubu "Souls' Hunters". Niemalże od pierwszych dni objęcia funkcji proboszcza przez księdza Mariusza nasza kaplica pięknieje. Kościół wzbogacił się o nową "Drogę Krzyżową". Stacje wyrzeźbione są z drewna lipowego i wspaniale ozdabiają wnętrze. Najważniejszą jednak inwestycją jaką zaczął wraz z parafianami ks. Mariusz była rozbudowa naszej małej kaplicy. Nowe ławy do siedzenia również są doskonałą ozdobą naszego kościoła. Najnowszą inwestycją są trzy ekrany wyświetlające tekst modlitw oraz pieśni.